O nas

Dawid ‚benzulli’ Kufeladministrator główny

Interesuje się siatkówką, informatyką, uprawą roślin oraz majsterkowaniem. Fascynacja zdrowym odżywianiem była skutkiem wdrażania się w tematykę ogrodnictwa. Uprawa roślin i poznawanie gatunków przerodziły się w pasję zgłębiania właściowści roślin i ich zastosowania w życiu codziennym. Zajmowanie się witryną bezchemii.info sprawia mu radość oraz pozwala na rozwój w dziedzinie tworzenia stron WWW. W wolnych chwilach, poza ogrodnictwem i informatyką lubuje się w tekstach Anthony’ego de Mello.


 

moni dwa
Monika ‚Monini’ Kasperczykadministrator
Zwolennniczka zdrowego trybu życia. Największą przyjemność sprawia jej przyrządzanie zdrowej żywności z wyhodowanych przez siebie owoców i warzyw. Zajmuje się również kosmetyką naturalną i ziołolecznictwem.

angelika
Angelika ‚angelikagatelier’ Grzywaczfotograf
Licealistka pasjonująca się naturą i fotografująca ją. Interesuje się muzyką, zoologią, plastyką, psychologią i sportem. W wolnych chwilach czyta i rysuje. Swoją miłość do zwierząt zawdzięcza obcowaniu z nimi już od najmłodszych lat. Uwielbia spędzać czas na łonie natury spacerując i fotografując swoją okolicę.